Geboorteregister

Na bijna een volledig jaar reikhalzend uitkijken, kennen de fokkers het resultaat van de vorig jaar gemaakte keuze. De veulens die geboren worden, zijn de toppaarden die morgen de Pura Raza Española zullen vertegenwoordigen. Wil je als fokker graag je veulen met de bezoekers van deze site delen? Mail dan een foto met wat info (naam, moeder, vader, geboortedatum) naar Info@ancce-belgica.be.

Hoe uw veulen correct inschrijven in het PRE-stamboek?

In overeenstemming met het artikel 5,§6, van het reglement n°504/2008 van de Commissie van de Europese Unie van 6 juni 2008 moet elk paard in het bezit zijn van zijn “identificatie-document” (paspoort) en dit voor 31 december in het jaar waarin ze geboren zijn, indien ze tijdens het 1ste semester geboren zijn en binnen de 6 maanden indien ze van het 2’de semester zijn. Aangezien er wel wat tijd kruipt tussen het uitgeven van het paspoort, gaande van de geboorteakte aan de technische dienst tot het ontvangen van het paspoort bij de Fokker … begrijpt u dat het belangrijk is om binnen de kortste termijnen de aangifte te doen! Klik hier voor meer informatie over hoe jouw veulen in te schrijven in het PRE-stamboek.

De veulens van 2018

De veulens van 2017

08/03/2017: Huichol des Gachots (Impaciente II x Tristana des Gachots), Elevage Garcialagos

09/04/2017: Asombro YO (Brujo XXXIX x Europea XI), Yeguada Ostentosa

25/03/2017: Huilpil des Gachots (Revoltoso XXVI x Vinca III), Elevage Garcialagos

10/04/2017: Huascar Capac des Gachots (Nadador HBM III x Charrua des Gachots), Elevage Garcialagos

17/04/2017: Hasta Siempre Gachots (Revoltoso XXVI x Navarra XIII), Elevage Garcialagos

27/04/2017: Heredia des Gachots (Revoltoso XXVI x Juguetona MIBXI), Elevage Garcialagos

22/04/2017: Jacarando sen (Naruso Ram II x Jacaranda IX), Suenos Espanoles

14/03/2017: Honesta sen (Naruso Ram II x Honesta De Martin), Suenos Espanoles

08/05/2017: Ebano (Marismeño XLVII x Lanza III), Stal Iberica

03/05/2017: Vaquero HBO (Curro XXVII x Essenza), Yeguada del Habanero

30/06/2017: Herminio FS (Nadador HBM III x Unica XLVIII), Au Sabot Espagnol

06/07/2017: Herminia FS (Nadador HBM III x Emperatriz PM II), Au Sabot Espagnol

09/05/2017: Huarache des Gachots (Farruco MIBXI x Sortija des Gachots), Elevage Garcialagos

17/04/2017: Hasta Siempre des Gachots (Revoltoso XXVI x Navarra XIII), Elevage Garcialagos

07/05/2017: AA Pegasa (Jalisco Larios x Jaca II), Antwerp Andalusians

03/05/2017: Bailando (Efusivo A x Esclava IV), Haras de la Rodge Creux

     

De veulens van 2016

Valentina de Defooz, Yeguada Defooz

13/02/2016: Valentina de Defooz (Duque CXIII x Fer Pelusa), Yeguada Defooz

Galentina FS, Au Sabot Espagnol

14/02/2016: Galentina FS (Ismaeli x Luminosa PM), Au Sabot Espagnol

Legendario de la Luz, Yeguada de la Luz

22/03/2016: Legendario de la Luz (Mas Tiberio x Amanecer XXIV), Yeguada de la Luz

Sevilla de la Luz, Yeguada de la Luz

10/04/2016: Sevilla de la Luz (Mas Tiberio x Mas Tahiti), Yeguada de la Luz

Aria, Elevage du Pré Clair

25/04/2016: Aria III (Don Pelayo x Simeona II), Elevage du Pré Clair

Cantaor Lauvas, Yeguada Lauvas

03/04/2016: Cantaor Lauvas (Bandolero Ang x Mejicana L), Yeguada Lauvas

Cacique Lauvas, Yeguada Lauvas

23/03/2016: Cacique Lauvas (Bandolero Ang x Troya de Torreluna), Yeguada Lauvas

Elevage des Roses

26/05/2016: Rio des Roses (Mas Sam x Mas Valerosa), Elevage des Roses

Guajira, Au Sabot Espagnol

24/05/2016: Guajira FS (Nadador HBM III x Unica XLVIII), Au Sabot Espagnol

Potro

18/07/2016: Guapo HBO (Curro XLI x Duna LOP), Yeguada del Habanero

Genuino XI, Elevage de la Tour

21/03/2016: Genuino XI (Porfiado x Paloma), Elevage de la Tour

AA Lerato & Jaca II, Antwerp Andalusians

06/03/2016: AA Lerato (Seni-Lleno I x Jaca II), Antwerp Andalusians

Picara Langenhof, Yeguada van 't Langehof

29/04/2016: Picara Langenhof (Sevillano YM III x Trepadora IX), Yeguada van ‘t Langehof

Luchador Langehof, Yeguada van 't Langehof

25/05/2016: Luchador Langehof (Sevillano YM III x Gallarda YM), Yeguada van ‘t Langehof

Estella de la Luz, Yeguada de la Luz

13/05/2016: Estella de la Luz (Mas Tiberio x Esplendida CLXII), Yeguada de la Luz

Aragon de la Luz, Yeguada de la Luz

17/05/2016: Aragon de la Luz (Mas Tiberio x Cerena), Yeguada de la Luz

Tao de la Luz, Yeguada de la Luz

25/05/2016: Tao de la Luz (Mas Tiberio x Afortunada BB), Yeguada de la Luz

03/01/2016: Chica Benny (Messi SU x Ninfa SU), Yeguada Adriplant

19/05/2016: Fiada (Pericon Nadales x An Gala), Casa Estanque

13/05/2016: Fiño (Pericon Nadales x Flaca III), Casa Estanque

06/05/2016: Florida (Pericon Nadales x Amorosa XCV), Casa Estanque

14/08/2016: Guarani des Gachots (Nadador HBM III x Tomillera X), Elevage Garcialagos

De veulens van 2015

Buleria Lauvas, Yeguada Lauvas

20/04/2015: Buleria Lauvas (Galileo TF x Etcetera LOP), Yeguada Lauvas

Compañera IV, Stal Iberica

22/03/2015: Compañera IV (Orgulloso CEN x Lanza III), Stal Iberica

Elana II, Haras de la Rodge Creux

21/04/2015: Elana II (Efusivo A x Kazanquis), Haras de la Rodge Creux

Marquisio, Haras de la Rodge Creux

01/04/2015: Marquisio (Efusivo A x Equisa CS), Haras de la Rodge Creux

Brillante de Capg, Capg-Horses

22/04/2015: Brillante de Capg (Gayo V x Dacia III), Capg-Horses

Fénix de Capg, Capg-Horses

02/06/2015: Fénix de Capg (Gayo V x Elevada YML), Capg-Horses

Campeon, Stal Iberica

04/06/2015: Campeon CLXIX (Jambo CEN x Olvido Rombo), Stal Iberica

Bilbaino Lauvas, Yeguada Lauvas

25/03/2015: Bilbaino Lauvas (Bandolero ANG x Mejicana L), Yeguada Lauvas

D Luna Llena, Yeguada Defooz

02/04/2015: D Luna Llena (Ebanisto XXI x Castañuela XX), Yeguada Defooz

Nispero, Haras de Niaster

16/03/2015: Nispero HN (Hidalgo LXXXVII x Que Pasa RMC), Haras de Niaster

Nobleza, Haras de Niaster

17/03/2015: Nobleza HN (Hernesto x Menta RMC), Haras de Niaster

Nacar, Haras de Niaster

08/03/2015: Nacar NH (Hidalgo LXXXVII x Jaira V), Haras de Niaster

Nùcera, Haras de Niaster

06/03/2015: Nùcera HN (Hernesto x Kalina XIX), Haras de Niaster

Epifano de la Luz, Yeguada de la Luz

06/01/2015: Epifano de la Luz (Despert II x Gilda BP), Yeguada de la Luz

Maestro de la Luz, Yeguada de la Luz

23/05/2015: Maestro de la Luz (Karina LXXXII x Maestra Sg), Yeguada de la Luz

Arena de la Luz, Yeguada de la Luz

09/06/2015: Arena de la Luz (Lebrero Sg x Cerena), Yeguada de la Luz

Ferrero de la Luz, Yeguada de la Luz

16/07/2015: Ferrero de la Luz (Mas Tiberio x Carmela X), Yeguada de la Luz

Vasco de la Luz, Yeguada de la Luz

05/10/2015: Vasco de la Luz (Mas Tiberio x Islerva LVI), Yeguada de la Luz

Belisa Benny, Yeguada Adriplant

05/09/2015: Belisa Benny (Doblon-TR x Ojala SU), Yeguada Adriplant

       

De veulens van 2014

Castello MS - Mardena Sporthorses

08/04/2014: Castello MS (Culto el Bayo x Enamorada CP), Mardena Sporthorses

Cielo de Capg, Capg-Horses, Sanne Harmsen Fotografie

22/03/2014: Cielo de Capg (Gayo V x Dacia III), Capg-Horses, Sanne Harmsen Fotografie

Zairo IV, Haras de la Rodge Creux

07/05/2014: Zairo IV (Kurdo XIX x Kazanquis), Haras de la Rodge Creux

Aranza III, Haras de la Rodge Creux

10/05/2014: Aranza III (Kurdo XIX x Eslava IV), Haras de la Rodge Creux

Gena de la Luz, Yeguada de la Luz

29/04/2014: Gena de la Luz (Despert II x Carmela X), Yeguada de la Luz

Mejicana L & Andaluza Lauvas, Yeguada Lauvas

26/03/2014: Andaluza Lauvas (Orondo II x Mejicana L), Yeguada Lauvas

Esmeralda Kareniña, Okerhof Andalusians

02/06/2014: Esmeralda Kareniña (Don Generoso x Engreida XII), Okerhof Andalusians

Bonita CCXXXVIII, Stal Iberica

21/04/2014: Bonita CCXXXVIII (Goloso SG II x Algabeña SP), Stal Iberica

Orchidea Alegria, Yeguada Alegria

10/06/2014 : Orchidea Alegria (Faro Alegria x Hura Alegria Bel), Yeguada Alegria

02/05/2014: Destinada VH (Ocaso x Querida S), Yeguada Van Hove

06/05/2014: Amigo Benny (Esplendido XCII x Famosa XLIX), Yeguada Adriplant

26/05/2014: Apollo Benny (Esplendido XCII x Esmeralda CXCII), Yeguada Adriplant

16/05/2014: Amber Benny (Esplendido XCII x Esperanza LI), Yeguada Adriplant

16/04/2014: D Heroica (Fer Bago x Fer Gandela), Yeguada Defooz

29/04/2014: D Hablador (Fer Bago x Fer Pelusa), Yeguada Defooz

17/04/2014: D Hendrino (Guarnica CEN x Castañuela XX), Yeguada Defooz

04/9/2014: AA Lurano (Diluido el Bayo x Jaca II), Antwerp Andalusians

 

De veulens van 2013

Mariella, Haras de la Rodge Creux

10/05/2013: Mariella (Kurdo XIX x Kazanquis), Haras de la Rodge Creux

Dido II & Princesa de Capg, Capg-Horses, Sanne Harmsen Fotografie

02/06/2013: Princesa de Capg (Libio V x Dido II), Capg-Horses, Sanne Harmsen Fotografie

Taranto, Yeguada de la Luz

31/05/2013: Taranto de la Luz (Karina LXXXII x Islera LVI), Yeguada de la Luz

Maçana, Haras de Niaster

12/04/2013: Maçana (Hernesto x Jaira V), Haras de Niaster

Matador, Haras de Niaster

04/04/2013: Matador XI (Hernesto x Imperiosa CXVII), Haras de Niaster

Maestria, Haras de Niaster

25/04/2013: Maestria II (Hidalgo LXXXVII x Imperia VI), Haras de Niaster

Valentino XXXV, Ecuries Chapelle Sainte Anne

14/02/2013: Valentino XXXV (Enorme x Carmonera), Ecuries Chapelle Sainte Anne

Bandidas de la Luz, Yeguada de la Luz

01/12/2013: Bandidas de la Luz (Despert II x Cafetra VI), Yeguada de la Luz

26/03/2013: Aluna III (Fantastico-CEN x Olvido Rombo), Stal Iberica

Hermoso Corazon Eole, Elevage des Rêves d'Eole

04/03/2013: Hermoso Corazon Eole (Orondo II x Vencedora de la Rosa), Elevage des Rêves d’Eole

06/05/2013: Almendro XII (Juguete IV x Algabeña XXVI), Stal Iberica

21/04/2013: Marquesa VH (Querida S x Marismeño XLVII), Yeguada Van Hove

30/05/2013: Bruma LXVI (Orondo II x Lucia XVIII), Yeguada del Arroyo

15/05/2013: Nabella Alegria (Gibraltar Alegria x Jarabeña CEN), Yeguada Alegria

 

De veulens van 2012

Latina, Haras de Niaster

02/04/2012: Latina LXXXVII (Hernesto x Jaira V), Haras de Niaster

Lanzado, Haras de Niaster

03/06/2012: Lanzado IX (Hidalgo LXXXVII x Que Pasa RMC), Haras de Niaster

Lucero, Haras de Niaster

17/05/2012: Lucero (Hernesto x Menta RMC), Haras de Niaster

28/03/2012: Presumido CXXI (Generoso CII x Nerviosa XXXVI), Yeguada Residelca

22/04/2012: Manolita Alegria (Gibraltar Alegria x Jarabeña CEN), Yeguada Alegria

   

De veulens van 2011

Kalina, Haras de Niaster

13/02/2011: Kalina XIX (Naranjito XIV x Bailarina LXI), Haras de Niaster

24/05/2011: Sevillano VH (Marisimeño XLVII x Poeta CIV), Yeguada Van Hove

14/05/2011: Lunera VH (Marisimeño XLVII x Querida S), Yeguada Van Hove

27/03/2011: Gladiator VH (Gavilan XXIV x Imperiosa V R), Yeguada VH

   

De veulens van 2010

Jalisca, Haras de Niaster

16/05/2010: Jalisca XX (Naranjito XIV x Jaira V), Haras de Niaster

30/05/2010: Jaranero VH (Caprichoso LV x Jerezana CXXXIII), Yeguada Van Hove

17/05/2010: D Dorondo (Orondo II x Babieca LVI), Yeguada Defooz

14/06/2010: Jairo XVIII (Polaco II x Hayana), Yeguada El Hamica

De veulens van 2009

Imperiosa, Haras de Niaster

27/04/2009: Imperiosa CXVII (Mistral RMC x Boreal III), Haras de Niaster

Imperia, Haras de Niaster

02/05/2009: Imperia VI (Habanero LXXXII x Que Pasa RMC), Haras de Niaster

Islera, Haras de Niaster

04/04/2009: Islera LXXXIII (Habanero LXXXII x Bailarina LXI), Haras de Niaster

Ibero, Haras de Niaster

06/04/2009: Ibero LVIII (Habanero LXXXII x Rabiosa RMC), Haras de Niaster

De veulens van 2008

Haras de Niaster

Hidalgo, Hernesto LXXXVII & Helena, Haras de Niaster

Hernesto, Haras de Niaster

06/04/2008: Hernesto (Opium del Lago x Que Pasa RMC), Haras de Niaster

Helena, Haras de Niaster

23/03/2008: Helena (Mistral RMC x Boreal III), Haras de Niaster

Helena & Hidalgo, Haras de Niaster

02/03/2008: Hidalgo LXXXVII (Mistral RMC x Menta RMC), Haras de Niaster

05/06/2008: Algabeña SP (Algabeño XIII x Lanza III), Stal Prinsenhof

27/02/2008: Zenga (Macanuo IV x Galana XXXIII), Finca Esduga

   

De veulens van 2007

Ulysses HM, Yeguada Vaessen-Meijs

26/06/2007: Ulysses HM (Tapies x Tinta II), Yeguada Vaessen-Meijs

26/06/2007: Jocoso LXVII (Conquistador XXIV x Camelia XXVII), Yeguada El Hamica

   

De veulens van 2005

Anubis HM, Yeguada Vaessen-Meijs

16/02/2005: Anubis HM (Desplante V x Tinta II), Yeguada Vaessen-Meijs

     

De veulens van 1994

     

Het begin …

Hylkema

Hylkema

Duque

Duque

Airosa

Airosa

Bohemio

Bohemio

Epsilon

Epsilon

Arlequino

Arlequino

Championne, CM Bligny

Championne, CM Bligny