Fokkers

ANCCE-Bélgica brengt heel wat Belgische fokkers bij elkaar. Klik op onderstaande kaart van België of bekijk de lijst van fokkers om een fokker in jouw buurt te vinden. Je bent zelf een fokker, maar je staat niet in onze lijst? Kijk dan of je in orde bent met het lidmaatschap van ANCCE-Bélgica en vul het volgende formulier in met informatie over jouw fokkerij.

Antwerp Andalusians

Holleweg 41, 2950 Kapellen

 

Au Sabot Espagnol

Chemin du Rotenberg 5 - 57730 Petit-Ebersviller (France)

 

Bailaora

Duerfstrooss 17 - 9833 Dorscheid (G.H. Luxemburg)

 

Bellebos

Bellebos 1 - 9255 Buggenhout

 

Buena Suerte Beekbergen

Engelanderweg 20 - 7361 CT Beekbergen (Nederland)

 

Caballo De Fuerza

Eliksemstraat 26, 3400 Wange

 

Capg-Horses

Kapelstraat 43 - 3940 Hechtel-Eksel

 

Casa Estanque

Oberreifferscheid 81 - 53940 Hellenthal (Deutschland)

 

Ecuries Chapelle Sainte Anne

Bas chemin 18 - 7321 Blaton

 

El Nido

Oosthoek 52 - 9968 Oosteeklo

 

Elevage de Bairon

Ferme du Lac de Bairon - F-08390 Le Chesne (France)

 

Elevage de l’Estavel

Domaine de Chateauroux D978 - F-03320 Neure (FRANCE)

 

Elevage de la Rouge Cense

Chemin de la Rouge Cense 6 - 7822 Meslin L'Evêque (Ath)

 

Elevage de la Tour

Rue de l'Eglise 16 - 59159 Ribecourt-la-Tour (France)

 

Elevage de Noduwez

Rue Louis Lambert 2 - 1350 Noduwez

 

Elevage des Rêves d’Eole

Rue de Basècles 21 - 7971 Wadelincourt

 

Elevage du Pré Clair

Boverie 15 - 4800 Verviers

 

Elevage Garcialagos

Les Grands Gachots - 58300 Toury Lurcy (France)

 

Finca del Escocarde

Avenue de Ragnies 59 - 6530 Thuin

 

Finca Esduga

Antwerpsesteenweg 104 - 2520 Broechem

 

Flanders Andalusians

Paperrestraat 4 - 8553 Otegem

 
 

Haras de Niaster

Hameau de Niaster 31 - 4920 Aywaille

 

Haras du Long Chêne

Chaussée de Lessines 150 - 7060 Soignies

 

Harvengt

Avenue Beau Sejour 30 - 1410 Waterloo

 

Julie Paquay

Rue de la Campagnette 8 - 4257 Berloz

 

La Magia del Caballo

Ferdinand Verbieststraat 43/3 - 2180 Ekeren

 

Schijnen

Zandhoef 4 - 2460 Kasterlee

 

Stal Iberica

Ganzendries 110 - 3212 Pellenberg

 

Stoeterij Boogaerts

Gierlesweg 7 - 2340 Beerse

 

Suenos Espanoles

Hoogstraat 116 - 9340 Lede

 

Verhaeghe Caroline

Aartrijkestraat 203, 8820 Torhout

 

Yeguada Adriplant

Klaverstraat 4 - 2520 Ranst

 

Yeguada Alegria

Obberg 103 - 1780 Wemmel

 

Yeguada Baudlez

Rue de l'Escaut 2 - 7640 Peronnes

 

Yeguada de La Luz

Place de Thirimont 8, 6500 Thirimont

 

Yeguada del Caballo Tordo

Rue d'Alaunont 3 - 1350 Lasne

 

Yeguada El Abadia

Vaartstraat 22 - 8690 Alveringem

 

Yeguada El Hamica

Kersestraat 23 - 1750 Lennik

 

Yeguada Favorita

2275 Poederlee

 

Yeguada Fuentes

Les Gousats 18 - F-30190 Saint-Genies-de-Malgoires

 

Yeguada Joel André

Rettigny 31 - 6670 Gouvy

 

Yeguada Marjo

Tombroekstraat 145 - 8510 Rollegem

 

Yeguada NJ

Prins Van Oranjestraat 41 - 2930 Brasschaat

 

Yeguada Ostentosa

Chemin de Jamagne 1A - 5620 Hemptinne

 

Yeguada van ‘t Langehof

Langeweg 6 - 9981 Sint-Margriete

 

Yeguada Van Hove

Meerstraat 327 - 1840 Londerzeel

 

Yeguada Vanderstichele

Vijfeikenstraat 17 - 8780 Oostrozebeke